Na miarę

Zamówienia personalizowane

Roboty Ręczne powstały, żeby tworzyć wyjątkowe i unikatowe produkty dopasowane specjalnie do Twoich potrzeb. Jeśli marzy Ci się indywidualny projekt, stworzenie swetra ślubnego, sukienki, a może chcesz komuś zrobić niepowtarzalny prezent albo po prostu spersonalizować jeden z naszych projektów - napisz do nas. Pomożemy zdalnie albo umówimy się na spotkanie, konsultacje i zdjęcie miary. Na poniższych rysunkach widzisz, jakie wymiary to te, których potrzebujemy i według których warto mierzyć swoje ulubione swetry, żeby przesłać je nam do pomocy przy wykonaniu Twojego swetra.

Ponadczasowe rzemiosło

Tworzymy ponad czasem i sezonami. Wierzymy w długowieczność produktów wykonywanych ze starannością i pasją, a użytkowanych z szacunkiem. Rezygnujemy z szybko zmieniających się trendów na rzecz nieprzemijających rozwiązań. Nasze produkty wykonujemy ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, korzystamy z pomocy najlepszych lokalnych rzemieślników. Tworzymy na lata.

Spotkanie w pracowni

Jeśli chcesz przymierzyć gotowe produkty lub zamówić spersonalizowany projekt - zapraszamy do naszego studio. Pracujemy przy Mozaikowej w zielonej części Warszawy - Miedzeszynie. Tutaj możesz dotknąć przędz, ocenić urodę poszczególnych splotów, poradzić się - jednym słowem mamy tu wszystko, czego potrzebujesz, żeby podjąć decyzję, jak ma wyglądać wymarzona realizacja.

Żeby umówić się na spotkanie - zadzwoń lub napisz do nas. Zapraszamy do naszej ciepłej przestrzeni.

Zapytania komercyjne

Sklepy oraz agencje kreatywne zainteresowane współpracą z nami zachęcamy do kontaktu mailowego
lub telefonicznego. Żeby przygotować ofertę skrojoną na miarę prosimy o wysłanie w zapytaniu jak najwięcej szczegółów.
Na przestrzeni lat nasze produkty dostępne były/są w butikach i sklepach w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Holandii, Francji, Belgii i w Polsce.