Warsztaty

Warsztaty Robotów Ręcznych & Wool Concept to kameralne zajęcia z rękodzieła.

Swoją wiedzą i umiejętnościami podczas warsztatów dziewiarskich dzieli się z Wami doświadczona dziewiarka - Mama Maria, od której pomysłu rozpoczęła się nasza przygoda z drutami.

Zajęcia kierujemy do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z dziewiarstwem ręcznym lub są na etapie początkującym. Każde spotkanie trwa 4 godziny i odbywa się w pracowni RR.

Planowane Warsztaty: nowe spotkania planujemy jesienią 2023 roku. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego: help@robotyreczne.com

Podczas spotkań panuje miła domowa i kameralna atmosfera, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Chcemy Was poznać i pokazać, że rękodzieło fantastycznie odstresowuje. Zapraszamy!

*Zakupienie biletu jest bezzwrotne. W przypadku zmian planów, bilet może być wykorzystany podczas kolejnych warsztatów w tej samej cenie (przy wyższej kwocie konieczna będzie dopłata).

Warsztaty dla firm.

Jeśli prowadzisz firmę lub szukasz organizatora warsztatów integracyjnych dla zorganizowanej grupy - napisz do nas na help@robotyreczne.com . Wyślemy ofertę w odpowiedzi na Twojego maila.