• Realizacja i wysyłka.

  Zamówienia z zakładki GOTOWE wysyłamy w ciągu 2-3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. Pozostałe produkty wykonujemy na zamówienie, a czas ich realizacji zależy od dostępności materiałów i ilości osób na liście oczekujących. W przypadku dzianin jest to 7-28 dni roboczych. Czas realizacji innych produktów podany jest w opisie poszczczególnych produktów.
  Od momentu wysłania czas dostawy nie powinien przekroczyć 2 dni roboczych w Polsce i 7 dni roboczych w Unii Europejskiej.

 • Wygodne płatności.

  Zamówienia w naszym sklepie można opłacić przelewem bankowym lub szybkimi płatnościami za pośrednictwem PayPal, ApplePay, kartą kredytową lub BLIK.
  Płatność gotówką i odbiór osobisty jest możliwy w pracowni przy ul. Mozaikowej 67u po wcześniejszym ustaleniu mailowo pod adresem: hello@robotyreczne.com


 • Zwroty.

  Produkty zakupione z zakładki GOTOWE mogą zostać zwrócone w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia. Zwrot prosimy wcześniej zgłosić mailowo pod adresem: help@robotyreczne.com
  Formularz zwrotu prześlemy w odpowiedzi za zgłoszenie.

 • Bezpieczne zakupy.

  Strona naszego sklepu jest chroniona przez bezpieczne połączenie SSL.

  Dbamy też, aby produkty przez nas wysyłane były starannie zabezpieczane tak, aby nie ulec zniszczeniu podczas dostawy. W przypadku uszkodzenia opakowania, prosimy o spisanie protokołu szkody przy kurierze.